Kursy językowe dla dorosłych

Angielski dla Dorosłych

 

 

Kurs konwersacyjny z NGL.

National Geographic Learning to znana i ceniona marka.  W trakcie zajęć uczeń rozwija umiejętność naturalnej komunikacji. Kurs gwarantuje wprowadzenie ciekawego i praktycznego słownictwa, a obszerny i wyjątkowo ciekawy materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiały NGL angażują każdego słuchacza, zachęcaja do rozmowy , przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi. W trakcie zajęć uczniowie oglądają i słuchają bardzo interesujących tematów ze znanych na całym świecie wystapień TED talks.

Polecamy konwersacyjny  kurs osobom, które mają podstawy języka obcego ponieważ jest on skoncentrowany głównie na mówieniu i słuchaniu. Skupiamy się na dyskusji w komfortowych warunkach. Obejmuje on najważniejsze zwroty i wyrażenia do wykorzystania w życiu codziennym, jak i na wakacjach. Świetne przygotowanie na wyjazd, wakacje lub wizytę obcokrajowców.  Zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora oraz native speakera.

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.

Metoda dualna czyli metoda nastawiona na komunikację. Kursy prowadzone systemem dualnym polegają na tym, że część zajęć odbywa się z polskim lektorem, a część z Native Speakerem (osoba pochodząca z kraju anglojęzycznego). Lektor polski wprowadza podstawowe słownictwo, zwroty, a także wyjaśnia zagadnienia gramatyczne. Native Speaker kładzie nacisk na prawidłową
wymowę, wyjaśnia niuanse językowe, skłania do czynnego udziału w konwersacjach. Dzięki tej metodzie zostaje przełamana bariera w mówieniu. Uczniowie mają kontakt z żywym językiem.

System dualny wykorzystujemy w nauczaniu dzieci – już od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w małych komfortowych grupach 3-7 osób.

JĘZYK OBCY W BIZNESIE – aby swobodnie kontaktować się z zagranicznym kontrahentem, odpowiednio napisać e-maila, poprowadzić spotkanie, czy też rozmowę telefoniczną. Kursy dostosowujemy do potrzeb danej firmy, w zależności od Państwa oczekiwań.

Przygotowanie do egzaminów typu FCE, CEA , CPE, etc. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOLES, TELC, IELTS.

Kursy egzaminacyjne są prowadzone w grupach lub indywidualnie. W ramach kursu przeprowadzamy próbne testy oraz egzaminy w siedzibie Eurolink. Proponujemy Państwu zajęcia z polskim lektorem oraz native speakerem. Polski lektor prowadzi zajęcia z czytania, pisania oraz gramatyki, natomiast native speaker prowadzi zajęcia z mówienia.

Kurs dla początkujących – to kurs języka obcego dla osób, które nigdy nie uczyły się danego języka. Tempo nauczania oraz zakres zwrotów i wyrażeń dostosowane są do słuchaczy. Podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na komunikację, jednocześnie kształtując zdolności czytania, pisania oraz słuchania. Poznajemy podstawowe zwroty potrzebne do prawidłowej komunikacji. Kurs opiera się na podręcznikach National Geographic Learning. Uczniowie maja szansę poznać wiele ciekawostek otaczającego świata, innych kultur i nie tylko. Materiały NGL angażują każdego ucznia i nauka na tak podstawowym etapie staje się także przyjemnością i wspaniałą przygodą.

Zajęcia indywidualne to koszt 95 zł