Kursy językowe dla dorosłych

Angielski dla Dorosłych

 

Angielski w pracy – Dwuletni kurs języka angielskiego dla nauczycieli przedszkolnych oraz studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

English Club – konwersacyjny  kurs dla osób znających podstawy języka obcego, skoncentrowany wyłącznie na mówieniu i słuchaniu. Skupiamy się na dyskusji w komfortowych warunkach. Obejmuje najważniejsze zwroty i wyrażenia do wykorzystania w życiu codziennym, jak i na wakacjach. Świetne przygotowanie na wyjazd, wakacje lub wizytę obcokrajowców. Na tym kursie nie ma gramatyki, pisania, są wyłącznie konwersacje w danym języku obcym. Zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora oraz native speakera. Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje zestaw zwrotów do samodzielnej powtórki i utrwalenia.

Polish Your English – Kursy przeznaczone dla rozpoczynających, bądź kontynuujących naukę. Doskonalimy wszystkie zdolności językowe – czytanie, słuchanie, pisanie, jednak największy nacisk kładziemy na mówienie. Zajęcia prowadzą polski lektor oraz native speaker. Jak zwykle kładziemy największy nacisk na mówienie.

JĘZYK OBCY W BIZNESIE – aby swobodnie kontaktować się z zagranicznym kontrahentem, odpowiednio napisać e-maila, poprowadzić spotkanie, czy też rozmowę telefoniczną. Kursy dostosowujemy do potrzeb danej firmy, w zależności od Państwa oczekiwań.

Przygotowanie do egzaminów typu FCE, CEA , CPE, etc. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOLES, TELC, IELTS.

Kursy egzaminacyjne są prowadzone w grupach lub indywidualnie. W ramach kursu przeprowadzamy próbne testy oraz egzaminy w siedzibie Eurolink. Proponujemy Państwu zajęcia z polskim lektorem oraz native speakerem. Polski lektor prowadzi zajęcia z czytania, pisania oraz gramatyki, natomiast native speaker prowadzi zajęcia z mówienia.

KLUB 50+ – to kurs języka obcego dla Seniorów. Tempo nauczania oraz zakres zwrotów i wyrażeń dostosowane do starszych słuchaczy. Podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na komunikację, jednocześnie kształtując zdolności czytania, pisania oraz słuchania.

Zajęcia indywidualne to koszt 50 zł