Angielski dla młodzieży z National Geographic Learning

 

National Geographic Learning to znana i ceniona marka. Dzięki kursom NGL dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe ale także mają zapewniony lepszy start w dorosłość.   W trakcie zajęć uczeń rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, Kurs gwarantuje rzetelną realizację podstawy programowej, a obszerny i wyjątkowo ciekawy materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiały NGL angażują każdego słuchacza, zachęcaja do rozmowy , przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi.

Kurs językowy z National Geographic Learning idealny wybór dla uczniów, którym, obok dobrych ocen z języka angielskiego, zależy na umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Program National Geographic Learning zaszczepia w uczniach umiejętność krytycznego myślenia, współpracy i skutecznej komunikacji. Dzięki programowi NGL uczeń buduje pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi a także odpowiedzialność za otaczający nas świat.

 

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.

Metoda dualna czyli metoda nastawiona na komunikację. Kursy prowadzone systemem dualnym polegają na tym, że część zajęć odbywa się z polskim lektorem, a część z Native Speakerem (osoba pochodząca z kraju anglojęzycznego). Lektor polski wprowadza podstawowe słownictwo, zwroty, a także wyjaśnia zagadnienia gramatyczne. Native Speaker kładzie nacisk na prawidłową
wymowę, wyjaśnia niuanse językowe, skłania do czynnego udziału w konwersacjach. Dzięki tej metodzie zostaje przełamana bariera w mówieniu. Uczniowie mają kontakt z żywym językiem.

System dualny wykorzystujemy w nauczaniu dzieci – już od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w małych komfortowych grupach 3-7 osób.