Angielski – szkoła podstawowa

 Dzieci klasa 1-3 szkoła podstawowa. 

National Geographic Learning to znana i ceniona marka. Dzięki kursom NGL dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe ale także mają zapewniony lepszy start w dorosłość.   W trakcie zajęć uczeń rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, Kurs gwarantuje rzetelną realizację podstawy programowej, a obszerny i wyjątkowo ciekawy materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiały NGL angażują każdego słuchacza, zachęcaja do rozmowy , przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi.

Kurs językowy z National Geographic Learning idealny wybór dla uczniów, którym, obok dobrych ocen z języka angielskiego, zależy na umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Program National Geographic Learning zaszczepia w uczniach umiejętność krytycznego myślenia, współpracy i skutecznej komunikacji. Dzięki programowi NGL uczeń buduje pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi a także odpowiedzialność za otaczający nas świat.

 

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.

 

ENGLISH CLUB

English Club to zupełnie inna forma prowadzenia zajęć. Nie korzystamy z podręczników. Zajęcia są oparte o podstawę programową jednak wiedza jest przyswajana tylko i wyłącznie na zasadzie zabawy, gier, filmików i zawodów. Dzieci podczas zabawy ćwiczą materiał przerabiany w szkole. Zajęcia nastawione są na komunikację i dobrą zabawę, a także utrwalanie materiału podczas zajęć. nie ma zadań domowych.

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.