Angielski dla młodzieży z National Geographic Learning

Gimnazjum :

National Geographic Learning to znana i ceniona marka. Dzięki kursom NGL uczniowie nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe ale także mają zapewniony lepszy start w dorosłość.   W trakcie zajęć uczeń rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, Kurs gwarantuje rzetelną realizację podstawy programowej, a obszerny i wyjątkowo ciekawy materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiały NGL angażują każdego słuchacza, zachęcaja do rozmowy , przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi.

Kurs językowy z National Geographic Learning idealny wybór dla uczniów, którym, obok dobrych ocen z języka angielskiego, zależy na umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Program National Geographic Learning zaszczepia w uczniach umiejętność krytycznego myślenia, współpracy i skutecznej komunikacji. Dzięki programowi NGL uczeń buduje pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi a także odpowiedzialność za otaczający nas świat.

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.

Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego pokrywają się z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Kurs jest prowadzony metodą dualną. Jedno spotkanie – dwóch lektorów – polski lektor oraz native speaker.

Technikum i liceum:

MATURA – przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Proponujemy przygotowanie do Matury zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi MEN, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dodatkową atrakcją są konwersacje prowadzone przez native speakera. Dzięki nam wiedza przyszłego maturzysty zostanie poszerzona i usystematyzowana, a egzamin maturalny zostanie zdany z
wyższymi notami.

Przygotowania do egzaminu maturalnego proponujemy rozpocząć dużo wcześniej. Zapraszamy uczniów szkół średnich z wcześniejszych roczników. Im szybciej zaczniemy przygotowywać się do egzaminu tym większe szanse na sukces.

W szkole językowej Eurolink zostaje przeprowadzony wewnętrzny egzamin, dzięki któremu uczeń będzie mógł określić poziom zdobytej wiedzy oraz ‚oswoić’ się z formą egzaminu maturalnego.