Półkolonie

Półkolonie

Serdecznie zapraszamy na najciekawsze półkolonie w Lesznie !

W tym roku zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz starsze do udziału w półkoloniach. Nasze półkolonie to gwarantowana zabawa i nauka. Każdy tydzień to nowa przygoda. Będą warsztaty, animacje oraz języki obce.

TURNUS 1: 25 – 29.06 – KOCHAM KINO ( Wiek 6-11 lat) – w tym tygodniu odbędą się warsztaty filmowe, nakręcimy i zmontujemy wspólny filmik, flashmob. Spotkamy się z aktorami Teatru Miejskiego. Dzieci wezmą udział w warsztatach aktorskich. Będzie też czas na zajęcia językowe, warsztaty plastyczne, a także mnóstwo gier, zabaw i animacji. Dzieci nie będą miały czasu się nudzić.

TURNUS 2: 2 – 6.07 – MANIA EKSPERYMENTOWANIA ( PRZEDSZKOLAKI) – w tym tygodniu dzieci będą miały okazje poeksperymetnować w laboratorium pełnych magicznych eliksirów, poznają czarodzieja, który wprowadzi je w świat magii i czarów. Ten magiczny turnus to także przygoda z językiem angielskim, zabawą, warsztatami plastycznymi i grami. Przedszkolaki będą miały także okazje do ruchu z instruktorką jogi ze Szkoły Jogi Ommm.

TURNUS 3: 9 – 13.07 – JESTEM MAŁYM EKOLUDKIEM ( PRZEDSZKOLAKI) – ten tydzień będzie także wyjątkowy. Porozmawiamy o przyrodzie i naszym wpływie na środowisko. Dowiemy się co to recycling. Stworzymy super stwory z materiałów, które zazwyczaj są nam zbędne. Na tym turnusie zajmiemy się także własną hodowlą roślin. W trakcie tego turnusu dzieci będą brać udział w zajęciach językowych, warsztatach plastycznych i animacjach. W tym tygodniu także odwiedzi nas ciepła i energiczna instruktorka jogi.

TURNUS 4: 16 – 20.07  SPORT & ART ( wiek 6-11 ) – ostatnie dwa turnusy będą również pełne atrakcji. Będzie bardzo sportowo a także kreatywnie. Oprócz warsztatów plastycznych, na których dzieci będą mieć możliwość poznania różnych metod malowania oraz rysowania. Zajęcia poprowadzi absolwentka ASP. Oprócz sztuki będzie także sport. Zaprosiliśmy wspaniałego trenera z Akademii Dynamicznej w Lesznie by wprowadził dzieci w świat różnych dyscyplin sportowych. Kolejną atrakcją będą zajęcia jogi dla dzieci poprowadzone przez wspaniałą instruktorkę jogi ze Szkoły Jogi OMMM. Oczywiście nie zabraknie zajęć z języka angielskiego, gier i animacji.

TURNUS 5: 23 – 27.07 SPORT & ART ( wiek 6-11) j.w.

 

Zapewniamy:

  • wykwalifikowaną kadrę
  • 3 posiłki – śniadanie, obiad oraz podwieczorek
  • opiekę od godz. 8.00 do 15.30
  • ubezpieczenie
  • dyplom dla każdego uczestnika
  • materiały plastyczne i dydaktyczne
  • napoje bez ograniczeń
  • udział w zajęciach językowych
  • i przede wszystkim …DOBRĄ ZABAWĘ 🙂

 

 

KOSZT  370zł

Rabat dla rodzeństwa lub znajomych ( 2 x 350 zł)

Przy zapisie na dwa turnusy koszt. drugiego turnusu 350 zł

 

więcej informacji tel. 530 123 200

email: eurolinkszkola@gmail.com

 

 

PLIKI DO POBRANIA 

Umowa_półkolonie_pdf

Regulamin półkolonii